Lidhje

Trysni ndërkombëtare për rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi


Trysni ndërkombëtare për rifillimin e bisedimeve Kosovë-Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Kosova e Serbia po përballen kohët e fundit me trysni ndërkombëtare për të rifilluar bisedimet ndërmjet tyre, duke hequr dorë nga politikat e tyre aktuale siç janë tarifat ndaj mallrave serbe dhe fushata e tërheqjeve të njohjeve të pavarësisë së Kosovës.

XS
SM
MD
LG