Lidhje

Shkup, shkarkohet Ministrja e Punës dhe Çështjeve Sociale


Shkup, shkarkohet Ministrja e Punës dhe Çështjeve Sociale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Parlamenti i Maqedonisë së Veriut, me kërkesë të Kryeministrit Oliver Spasovski shkarkoi sot në mëngjes, ministren e Punës dhe Çështjeve Sociale Rashela Mizrahi për shkak të mos respektimit të emrit të ri të vendit.

XS
SM
MD
LG