Lidhje

Korrupsioni në Shqipëri në rritje


Korrupsioni në Shqipëri në rritje
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:10 0:00

Kontrolli i Lartë i shtetit llogarit disa milarda euro dëme në buxhetin e shtetit në 5 vitet e fundit për shkak të keqmenaxhimit të fondeve publike, dhe abuzimit me tenderat, konçensionet dhe adminstrimin e pronës publike.

XS
SM
MD
LG