Lidhje

Konferenca e donatorëve për rimëkëmbjen nga tërmeti në Shqipëri


Konferenca e donatorëve për rimëkëmbjen nga tërmeti në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Në Bruksel, vendet anëtare të BE-së, shumë shtete të tjera dhe institucione e organizma ndërkombëtare janë mbledhur sot pasdite në një konferencë donatorësh, me qëllim grumbullimin e fondeve për të ndihmuar Shqipërinë për të përballuar pasojat e tërmetit të 26 nëntor të vitit të shkuar.

XS
SM
MD
LG