Lidhje

Kosova 12 vjet pavarësi


Kosova 12 vjet pavarësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:20 0:00

Kosova po shënon 12 vjetorin e pavarësisë në një periudhë të shtimit të trysnisë ndërkombëtare për një marrëveshje përfundimtare për normalizimin e marrëdhënieve me Serbinë dhe me një skenë politike ndryshe nga 12 vjetët e shkuara

XS
SM
MD
LG