Lidhje

Protesta e punëtorëve të rafinerisë së Ballshit


Protesta e punëtorëve të rafinerisë së Ballshit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:38 0:00

Punëtorët e Rafinerisë së Naftës në Ballsh po protestojnë për pagat e pamarra prej disa muajsh dhe po kërkojnë rivënien e kombinatit në punë. Disa nga punëtorët kanë hyrë në greva urie duke kërkuar ndërhyrjen e autoriteteve për të zgjidhur krizën.

XS
SM
MD
LG