Lidhje

Ministri i jashtëm në detyrë i Shqipërisë, viziton Kosovën


Ministri i jashtëm në detyrë i Shqipërisë, viziton Kosovën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Në Kosovë për vizitë po qëndron ministri në detyrë i Jashtëm i Shqipërsië, Gent Cakaj i cili zhvilloi gjatë ditës takime me udhëheqësit e institucioneve të vendit. Ata folën për idenë e zhbërjes së kufirit mes Kosovës e Shqipërisë si dhe për bashkërendimin politik e ekonomik mes të dyja vendeve.

XS
SM
MD
LG