Lidhje

Reforma zgjedhore dhe protesta e studentëve


Reforma zgjedhore dhe protesta e studentëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:56 0:00

Në Tiranë, pozita dhe opozita u takuan përsëri për reformën zgjedhore. Kjo është sot e vetmja temë, që ato po diskutojnë mes tyre. Ndërkohë organizata të rinjsh zhvilluan një protestë para kryeministrisë për kushtet e jetesës në universitete, për papunësinë dhe emigrimin.

XS
SM
MD
LG