Lidhje

Greva e punëtorëve të rafinerisë së Ballshit


Greva e punëtorëve të rafinerisë së Ballshit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Naftëtarët e Ballshit vijojnë të jenë në grevë duke kërkuar pagat e prapambetura dhe rifillimin e punës në rafineri. Situata më e vështirë paraqitet tek grevistët e Stacionit të Poçemit, disa prej të cilëve po marrin ndihmë mjekësore në spital.

XS
SM
MD
LG