Lidhje

Gjendja e gazetarisë në Kosovë


Gjendja e gazetarisë në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00

Gazetarja investigative Serbeze Haxhiaj thotë se raportimi i krimeve të luftës në formën dhe trajtën e duhur është ende një tabu në Kosovë që do të rëndojë për një kohë të gjatë mbi supet e shoqërisë sepse krimet e Serbisë në kufijtë e gjenocidit, nuk janë ndëshkuar.

XS
SM
MD
LG