Lidhje

Shqiptarët në Mal të Zi përmes tre librave të studiuesit Hajrulla Hajdari


Shqiptarët në Mal të Zi përmes tre librave të studiuesit Hajrulla Hajdari
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Pozita e shqiptareve ne Mal te Zi dhe marredheniet e tyre me vendin ame, Shqiperine, ishin ne qender te takimit te zhvilluar ne qytetin e Shkodres ku u promovuan tre librat e studiuesit nga Ulqini, Hajrullah Hajdari.

XS
SM
MD
LG