Lidhje

Çështja Shullazi vë në provë gjykatat dhe shtetin


Çështja Shullazi vë në provë gjykatat dhe shtetin
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:17 0:00

Ndryshojmë temë. Do të flasim për drejtësinë në Shqipëri, dhe konkretisht për çështjen Shullazi. Ndërsa i dënuari Emiljano Shullazi projektonte një lirim të parakohshëm, disa gjyqtarë u kërcënuan dhe të tjerë dhanë dorëheqjen nga procesi i zhytur tashmë në kolaps në Apel.

XS
SM
MD
LG