Lidhje

Dr. Ajeti: Rritja e bashkëpunimit ndëratlantik, çelësi i stabilitetit në Ballkan


Dr. Ajeti: Rritja e bashkëpunimit ndëratlantik, çelësi i stabilitetit në Ballkan
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:17 0:00

Studiuesi Faruk Ajeti bisedoi me Zërin e Amerikës mbi realitetet e krijuara në Ballkan, angazhimin e mëhershëm të Shteteve të Bashkuara dhe Bashkimit Evropian në çështje të tjera të jashtme dhe të brendshme, si dhe parashtroi sugjerimet e tij ruajtjen e stabilitetit në Ballkan.

XS
SM
MD
LG