Lidhje

Tiranë: Reforma në drejtësi dhe sfida e goditjes së krimit


Tiranë: Reforma në drejtësi dhe sfida e goditjes së krimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Pas ndërtimit të institucioneve të reja të drejtësisë, pohuan diplomatët amerikanë dhe europianë, tani priten më shumë rezultate në luftën ndaj krimit të organizuar dhe korrupsionit.

XS
SM
MD
LG