Lidhje

Pas një diagnoze kanceri, dy motra shohin përtej dramës personale dhe familjare


Pas një diagnoze kanceri, dy motra shohin përtej dramës personale dhe familjare
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Në Mars 2019, Noela Panariti Kokomani u diagnostikua papritur me kancer të zorrës së trashë. Nga kjo sfidë për familjen e tyre, motrës së saj Roberta Panariti Nashi, i lindi ideja për krijimin e shoqatës “Albanians Fighting Cancer”. Kolegia Keida Kostreci ishte në Boston dhe foli me dy motrat.

XS
SM
MD
LG