Lidhje

Kurti: Marrëveshjet e arritura me detyrim dhe kërcënime nuk do të kenë vlerë


Kurti: Marrëveshjet e arritura me detyrim dhe kërcënime nuk do të kenë vlerë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti tha për gazetën gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung” se marrëveshjet e arritura me detyrim dhe kërcënime mes Kosovës e Serbisë nuk do të kenë vlerë, dhe se një marrëveshje e mirë duhet të bazohet në parime demokratike në mënyrë që të ketë sukses afatgjatë.

XS
SM
MD
LG