Lidhje

Intervistë me Enio Jaço, Dhoma Amerikane e Tregëtisë


Intervistë me Enio Jaço, Dhoma Amerikane e Tregëtisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:25 0:00

Presidenti i Dhomës Amerikane të Tregëtisë foli me Zërin e Amerikës për klimën e biznesit dhe mundësitë që paraqet ekonomia shqiptare për investimet amerikane

XS
SM
MD
LG