Lidhje

Thaçi: Në Uashington nuk është përmendur ndarja e Kosovës


Thaçi: Në Uashington nuk është përmendur ndarja e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi tha sot se tërësia tokësore e vendit është e paprekshme dhe se një gjë e tillë nuk është përmendur as në takimin e fundit në Uashington. Ai i bëri këto komente pas takimeve që zhvilloi me udhëheqës të partive politike parlamentare, përveç kryeministrit Albin Kurti.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG