Lidhje

Koronavirusi, masat në Shqipëri


Koronavirusi, masat në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Qeveria urdhëroi mbylljen e lokaleve, restoranteve dhe gjithë mjediseve të përgatituta për grumbullime massive të qytetarëve.

XS
SM
MD
LG