Lidhje

Koronavirusi ndikon fushatën parazgjedhore në Maqedoninë e Veriut


Koronavirusi ndikon fushatën parazgjedhore në Maqedoninë e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Partitë më të mëdha në Maqedoninë e Veriut ranë dakord sot që t’iu përshtaten kushteve dhe masave lidhur me koronavirusin, duke hequr dorë në këtë mënyrë nga mitingjet e mëdha në fushatën parazgjedhore për zgjedhjet e 12 prillit. Drejtuesit e partive u mblodhën tek kryeministri i qeverisë tektnike për të diskutuar për këtë çështje, ndërsa thanë se më me rëndësi është shëndeti i qytetarëve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG