Lidhje

Shqipëri, 10 raste të reja me koronavirus, infektohet një mjek


Shqipëri, 10 raste të reja me koronavirus, infektohet një mjek
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Në Shqipëri, vijojnë të shtohen ratet me koronavirus. AUtoritetet e Shëndetësisë njoftuan sot për 10 raste të reja, mes të cilëve dhe një mjek i spitalit të Durrësit, ku dy ditë më parë humbi jetën një 73 vjeçare e cila kishte rezultuar pozitive ndaj Covid 19.

XS
SM
MD
LG