Lidhje

Kosova konfirmon dy raste me koronavirus


Kosova konfirmon dy raste me koronavirus
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:30 0:00

Dy të prekurit janë një 20 vjeçare shtetase italiane dhe tjetri shtetas i Kosovës i moshës 77 vjeçare..

XS
SM
MD
LG