Lidhje

Shqipëri: Shtohen të prekurit dhe nuk ka të vdekur nga COVID-19


Shqipëri: Shtohen të prekurit dhe nuk ka të vdekur nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Autoritetet shëndetësore njoftuan sot zbulimin nga 111 teste edhe të 23 raste të reja me COVID-19, që i shtohen 146 të prekurve gjithsej në Shqipëri, nga të cilët 72 janë të shtruar në Spitalin Infektiv. Asnjë vdekje gjatë 24 orëve të fundit, por 5 persona humbën jetën gjatë dy javëve.

XS
SM
MD
LG