Lidhje

Koronavirusi, në Shqipëri të prekur dhe 4 fëmijë


Koronavirusi, në Shqipëri të prekur dhe 4 fëmijë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:55 0:00

Në Shqipëri mes të prekurve nga koronavirusi janë dhe 4 fëmijë të moshave të ndryshme, nga 3 deri në 15 vjeç. Autoritetet shëndetësore shpjeguan se ata janë kontakte të rasteve pozitive, se nuk kanë shenja klinike dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore.

XS
SM
MD
LG