Lidhje

Dr. Bashkim Kadriu: Si të përballojmë stresin e koronavirusit


Dr. Bashkim Kadriu: Si të përballojmë stresin e koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:33 0:00

Një nga pasojat më të rënda të epidemisë së koronavirusit është ajo tek shëndeti mendor dhe gjendja emocionale. Dr. Bashkim Kadriun, mjek psikiatër dhe kërkues në Institutin Kombëtar Amerikan të Shëndetit Mendor, ofron këshilla si të përballojmë stresin.

XS
SM
MD
LG