Lidhje

Rrezikimi i bluzave të bardha nga COVID-19


Rrezikimi i bluzave të bardha nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Bluzat e bardha janë të parët që po përballen me COVID-19. Disa raste të ditëve të fundit në spitalet e Shkodrës, Lezhës dhe Pukës, ku ka patur te infektuar me covid-19 nga përsoneli shëndetësor si dhe ku janë karantinuar disa të tjerë, kanë shtyrë autoritetet vendore t’i bëjnë thirrje qytetarëve që të zbatojnë rregullat për të mos rrezikuar veten dhe shëndetin e mjekve dhe përsonalit që shërben në spitale dhe qendrat shëndetësore.

Rrezikimi i bluzave të bardha nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG