Lidhje

Kosovë, rritet numri i të infektuarve me Covid-19


Kosovë, rritet numri i të infektuarve me Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Autoritetet në Kosovë konfirmuan të martën edhe dy raste të reja të prekurve me virusin COVID-19. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike tha se njëri është nga Gjakova dhe ishte në kontakt me familjarët e tij të prekur më herët, ndërsa tjetri nga Prizreni, i cili është infektuar jashtë vendit.

XS
SM
MD
LG