Lidhje

Rashiti: Kosova nuk mund të ketë qeveri që vë kushte për dialogun


Rashiti: Kosova nuk mund të ketë qeveri që vë kushte për dialogun
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Analisti Naim Rashiti tha për Zërin e Amerikës se Kosova nuk mund të ketë më qeveri që do të mbajë në fuqi tarifat ndaj mallrave serbe dhe të kushtëzojë bisedimet me Serbinë. Ndryshe, thotë ai, çështja e bisedimeve Kosovë-Serbi do të rrëzojë çdo qeveri.

XS
SM
MD
LG