Lidhje

Kosovë: Hiqen tarifat ndaj mallrave serbe


Kosovë: Hiqen tarifat ndaj mallrave serbe
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Prej mesnatës ka hyrë në fuqi vendimi i qeverisë së Kosovës për heqjen e tarifave prej 100 për qind ndaj mallrave nga Serbia e Bosnja si dhe për vendosjen e masave të reciprocitetit me Serbinë.

XS
SM
MD
LG