Lidhje

Si penetron dhe sulmon koronavirusi organizmin e njeriut


Si penetron dhe sulmon koronavirusi organizmin e njeriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Shkencëtarët shpjegojnë mekanizmin e koronavirusit të penetrimit organizëm dhe si sëmundja arrin ta mposhtë rezistencën e sistemit imunitar.

XS
SM
MD
LG