Lidhje

Masa parandaluese për COVID-19 në shtëpitë e të moshuarve dhe fëmijëve


Masa për të mbrojtur nga koronavirusi personat e strehuar në institucione shtetërore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Në Shqipëri, të moshuarit dhe fëmijët që strehohen në institucionet e shërbimit social janë izoluar, si masë parandaluese për mos përhapjen e COVID-19 në këto mosha.

Korrespondenti i Zërit të Amerikës, Pellumb Sulo, ishte në Shtëpinë e të moshuarve dhe atë të fëmijëve shkollor në Shkodër.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG