Lidhje

Kosovë, 126 persona të infektuar me Covid-19


Kosovë, 126 persona të infektuar me Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Në Kosovë autoritetet nuk njoftuan për ndonjë rast të ri me koronavirus në 24 orët e fundit dhe aktualisht numri i infektimeve është 126. Ndërkaq një kompani e printimit tredimensional vazhdon testimet për prodhimin e respiratorëve për t’u ardhur në ndihmë institucioneve shëndetësore.

XS
SM
MD
LG