Lidhje

Çfarë t'u themi fëmijëve për koronavirusin?


Çfarë t'u themi fëmijëve për koronavirusin?
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Shkollat dhe kopshtet në mbarë botën janë mbyllur për shkak të koronavirusit. UNESCO-ja thotë se mbyllja ka ndikuar tek 87% e nxënësve të botës. Edhe fëmijët e vegjël e dinë tashmë se një virus po qarkullon. Por, çfarë duhet t'u themi fëmijëve?

XS
SM
MD
LG