Lidhje

Koronavirusi dhe "etja" e beftë për filma me epidemi


Koronavirusi dhe "etja" e beftë për filma me epidemi
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:11 0:00

Ndërsa shifrat e të diagnostikuarve me koronavuris në nivel botëror rriten përditë, duket se së fudmi është rritur popullariteti i filmave frymëzuar nga epidemitë.

XS
SM
MD
LG