Lidhje

Malësia e Madhe, e paprekur nga koronavirusi


Malësia e Madhe, e paprekur nga koronavirusi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Edhe pse Malësia e Madhe gjendet mes dy vatrave të kuqe të infeksionit me COVID-19, Shkodrës dhe Tuzit në Mal te Zi, ajo ka arritur të qendroje e paprekur nga perhapja e virusit. Korrepondenti ynë, Pëllumb Sulo, ishte sot në Malësi të Madhe dhe përgatiti këtë kronikë.

XS
SM
MD
LG