Lidhje

Koronavirusi nuk prek blegtorinë në jug të Shqipërisë


Koronavirusi nuk prek blegtorinë në jug të Shqipërisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Në Jug të Shqipërisë, koronavirusi duket se nuk i ka prekur sipërmarrjet e grumbullimit dhe përpunimit të qumështit. Ky sektor është nga më të rëndësishmit për ekonominë jo vetëm të rajonit por edhe në nivel kombëtar.

XS
SM
MD
LG