Lidhje

Presidenti Trump kritikon kreun e OBSH-së


Presidenti Trump kritikon kreun e OBSH-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Kreu i Organizatës Botërore të Shëndetësisë, tha se do ta analizojë punën e organizatës dhe shtoi se fokusi tani duhet të jetë tek lufta kundër virusit. Komentet e tij vijnë pas akuzave të Presidentit Donald Trump se kjo organizatë "mbështet Kinën" dhe kërcënimeve se do të pezullonte fondet për të.

XS
SM
MD
LG