Lidhje

Edhe 46 raste me koronavirus janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut


Edhe 46 raste me koronavirus janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Edhe 46 raste me koronavirus janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Kumanova, rezulton menjëherë pas Shkupit për nga shpërthimi i rasteve dhe i vdekjeve nga virusi.

XS
SM
MD
LG