Lidhje

Zhvendoset kursi i demokracisë përballë COVID-19


Zhvendoset kursi i demokracisë përballë COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00

Përveçse në kohë lufte, masat që po merren tani në vendet perëndimore janë të pashembullta. Urdhrat për izolim të detyrueshëm dhe kufizimet në liritë civile të individit dhe në aktivitetin ekonomik janë një grusht i rëndë mbi liritë e individit.

XS
SM
MD
LG