Lidhje

Analistët amerikanë mbi situatën në Kosovë dhe marrëdhëniet me SHBA


Analistët amerikanë mbi situatën në Kosovë dhe marrëdhëniet me SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:44 0:00

Kosova po përballet krahas krizës me pandeminë dhe me një krizë politike. Analistë amerikanë komentojnë marrëdhëniet Kosovë-SHBA si dhe mundësitë e një marrëveshjeje Prishtinë-Beograd.

XS
SM
MD
LG