Lidhje

Zgjerimi i COVID-19 në Shkodër, shkarkohet prefekti


Zgjerimi i COVID-19 në Shkodër, shkarkohet prefekti
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:52 0:00

Në Shqipëri, qeveria shkarkoi nga detyra prefektin e Shkodrës, pas shtimit të rasteve me COVID-19 në atë zonë dhe caktoi një koordinator për bashkitë e qarkut në përpjekje për të frenuar përhapjen e sëmundjes.

XS
SM
MD
LG