Lidhje

Parashikohet që Amerika të bëhet me dy popullsi pas COVID-19


Parashikohet që Amerika të bëhet me dy popullsi pas COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:06 0:00

Sipas Qendrave për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve, më shumë se gjysëm milion amerikanësh janë diagnostikuar me COVID-19. Por disa njerëz thonë se jeta për ta nuk do të jetë më si më parë, madje edhe për ata që nuk do të preken nga virusi.

XS
SM
MD
LG