Lidhje

Joga në kohën e Covid-19


Joga në kohën e Covid-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Gjatë kësaj periudhe të trazuar ajo që sugjerohet instruktorja e famshme e jogës Adriene Mishler sugjeron të harrojeni fiskulturën me intensitet të lartë. Sipas saj ajo që na nevojitet në këto kohë stresi është të qetësohemi, të shtriqemi dhe të krijojmë një lidhje mes frymëmarrjes dhe trurit

XS
SM
MD
LG