Lidhje

COVID 19, tjetër viktimë në Shqipëri, 24 të prekur të rinj


COVID 19, tjetër viktimë në Shqipëri, 24 të prekur të rinj
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Në Shqipëri autoritetet shëndetësore njoftuan sot një vdekje dhe 24 raste të reja me koronavirus, nga të cilat gjysma i përkasin Shkodrës, ku situata vazhdon të rëndohet. Parlamenti zhvilloi sot një seancë plenare, ku deputetët e larguar nga njëri-tjetri mbanin maska dhe lëndë higjenizuese.

XS
SM
MD
LG