Lidhje

Biden dhe caktimi prej tij i një kandidati për nënpresident


Biden dhe caktimi prej tij i një kandidati për nënpresident
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Për 77-vjeçarin Joe Biden, që pritet të marrë emërimin si kandidat i partisë demokrate për president, caktimi prej tij i kandidatit për nënpresident në këtë kohë pandemie ka marrë një rëndësi edhe më të madhe.

XS
SM
MD
LG