Lidhje

Kosovë, përhapja e lajmeve të rreme në kohën e koronavirusit


Kosovë, përhapja e lajmeve të rreme në kohën e koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:27 0:00

Komuniteti për siguri kibernetike dhe privatësi, një organizatë joqeveritare në Kosovë ka më shumë se një muaj që është përfshirë në identifikimin dhe analizimin e lajmeve të rreme që lidhen me COVID-19.

XS
SM
MD
LG