Lidhje

Shqipëri: Pak raste të reja me COVID-19, nga e hëna nis hapja e kujdesshme


Shqipëri: Pak raste të reja me COVID-19, nga e hëna nis hapja e kujdesshme
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Në Shqipëri zyrtarët e shëndetësisë njoftuan zbulimin edhe të 9 rasteve të reja pozite me COVID-19, pjesa më e madhe e të cilave u përkasin dy vatrave në Kurbin dhe në Kukës.

XS
SM
MD
LG