Lidhje

Vullnetarët në Ulqin ndihmojnë popullatën në kushtet e koronavirusit


Vullnetarët në Ulqin ndihmojnë popullatën në kushtet e koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Në zonën e Ulqinit, vullnetarë të shumtë janë angazhuar për të ndihmuar popullatën në përballje me pandeminë. Ndihmat u shpërndahen personave të vetizoluar dhe familjeve në nevojë. Njofton korrespondenti ynë Ali Salaj.

XS
SM
MD
LG