Lidhje

Nju Jork: Aleksandër Nilaj ndihmon njerëzit në nevojë gjatë pandemisë së koronavirusit


Nju Jork: Aleksandër Nilaj ndihmon njerëzit në nevojë gjatë pandemisë së koronavirusit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:22 0:00

Në Bronks të Nju Jorkut, një shqiptaro-amerikan nga Selca e Kelmendit përpiqet të ndihmojë njerëzit në nevojë në këtë kohë pandemie. Ai quhet Aleksandër Nilaj dhe është themelues i shoqatës shqiptaro-amerikane “Dora e Hapur”.

XS
SM
MD
LG