Lidhje

Në Shqipëri vdiq sot pacienti i 27-të nga COVID-19 në 6 javë të pandemisë


Në Shqipëri vdiq sot pacienti i 27-të nga COVID-19 në 6 javë të pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:28 0:00

Kruja u bë qyteti i tretë më shumë i prekur nga koronavirusi pas Tiranës dhe Shkodrës, duke shënuar 58 raste brenda pak ditësh. Shumica,i përkasin një sipërmarrje fasonerie. Ndërkaq Presidenti Ilir Meta kërkoi më shumë transparencë për gjendjen e pandemisë dhe më shumë kujdes për shtresat e varfëra

XS
SM
MD
LG